פירמת עורכי הדין N|S|M הוקמה על ידי עורך דין ונוטריון אריאל נסים. הפירמה מורכבת מצוות משפטי ישר, איכותי, מוביל ומקצועי ומעניקה שירותים משפטיים ללקוחות פרטיים ולארגונים, יזמים, אנשי עסקים, נבחרי ציבור, לחברות בארץ ובחו”ל, חברות בינלאומיות בתחומי ההתמחות הייחודיים של הפירמה, לעמותות ולמלכ”רים.

הפירמה שלנו דוגלת בניתוח, תכנון וקביעת אסטרטגיה יצירתית המותאמת לכל עניין העומד בפניה, וזאת כשלב מקדמי המעניק יתרון ומעלה את אחוזי ההצלחה באופן משמעותי עבור לקוחותינו. כעניין של השקפה, לקוחותינו מקבלים יחס אישי ושירות מקצועי, תוך מיצוי בלתי מתפשר של ההליך לשם קבלת התוצאה המיטבית – עבור הלקוח. יושרה, יצירתיות, מקצוענות ושליטה בהליך, הם בין הערכים המרכזיים של הפירמה.

החזון שלנו: 

  • להתמיד, להוביל, לחדש ולייצר תקדימים משפטיים.
  • להוות חוד החנית, מרכז ידע ואבן שואבת לארגוני המגזר השלישי ולעמותות, תוך יצירת שיתופי פעולה בין המגזרים בישראל ובעולם.

משרדנו הוא משרד עורכי דין מוביל ביותר בישראל בתחום דיני העמותות והמלכ”רים – אנו מלווים ארגונים רבים ומגוונים, הן בפעילות משפטית שוטפת על בסיס קבוע (ריטיינר) והן בפעילות משפטית נקודתית על פי צורך. משרדנו עוסק באופן שוטף בליטיגציה (התדיינות) אזרחית-מסחרית וניהול סכסוכים בכל הערכאות השיפוטיות ומעין שיפוטיות, בכל רחבי הארץ, וזוכה להצלחות רבות. משרדנו גם מעניק שירותים משפטיים ייחודיים ברמה מקצועית ביותר בתחומי דיני מפלגות ובחירות, משפט מנהלי וחוקתי (מכרזים), מקרקעין ותכנון ובניה ודיני עבודה. בין לקוחותינו, ארגוני גג מלכ”רים, התאחדויות וקבוצות ספורט, מוסדות השכלה גבוהה ובתי ספר, ארגוני הצלה, בתי תרבות, מועצות דתיות, מתנ”סים, גופים פילנטרופיים, הקדשות ציבוריים, חברות ושותפויות, קבלנים ויזמים ולקוחות פרטיים.

מדוע לבחור דווקא בנו?

לפירמה היושרה והניסיון לנהל תיקים בנושאים בהם היא עוסקת ואנו בוחרים את התיקים בקפידה רבה כאשר אנו שמים דגש על איכות ולא בהכרח על כמות. הפירמה מונה צוות של עורכי דין מומחים ספציפית בתחומים בהם אנו עוסקים ומספקים שירותים משפטיים ברמה הגבוהה ביותר. לצוות מוניטין מוכח בכל הנוגע לתחומי העיסוק וכן מלווה הוא את לקוחות המשרד במגוון הסוגיות המשפטיות הנדרשות. עורכי הדין במשרד מתאפיינים בהבנה וראייה עסקית עמוקה, הנדרשת על מנת לתת את השירות המשפטי המקצועי והמתאים ביותר לכל לקוח.

הפירמה מאמינה בשירות אישי ובהיכרות עמוקה עם הלקוח – אנו מלווים את הלקוח לאורך כל הדרך באופן אישי וצמוד, כאשר העורך דין המלווה מעורה בכל פרטי התיק והלקוח, על מנת להבטיח שהשירות המשפטי יתבצע על הצד המקצועי ביותר וניתן יהיה להשיג את התוצאות הטובות ביותר עבור הלקוח. אנחנו אוהבים לנצח, ניצחון הוא הדלק שמניע אותנו. כל תיק עובר תהליך של למידה, תכנון וסיעור מוחות, בחירת האסטרטגיה וניהול ההליך בהתאם למטרות. נשמח לעמוד גם לרשותכם!

אודות NSM

אהבת? שתף עם חברים